goonybazar
خانه / جامبوبگ / خرید مستقیم از تولیدی کیسه جامبو در اصفهان

خرید مستقیم از تولیدی کیسه جامبو در اصفهان

مراکز تولیدی کیسه جامبو در کدام شهر ها قرار دارند؟ قیمت خرید از  تولیدی کیسه جامبو در شیراز و اصفهان و تهران چه تفاوتی دارد ؟کیسه جامبو چیست و چه مصارفی دارد ؟

بسیاری از معادن جهت حمل و نقل مواد اولیه استخراج شده از معدن به کارخانجات فرآوری از انواع کیسه جامبو جهت حمل و نقل استفاده می کنند. چراکه بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی انجام می شود.

 

تولیدی کیسه جامبو

مراکز تولیدی کیسه جامبو در کدام شهر ها قرار دارند؟

ایران کشوری است که بسیاری از صنایع و معادن مختلف در آن وجود دارد و رشد صنعت در ایران بسیار چشمگیر بوده و استفاده از انواع کیسه جامبو جهت حمل و نقل و بسته بندی به صورت روز افزون رشد کرده است. لذا سالیان اخیر بسیاری از کارخانجات گونی بافی تولید کیسه جامبو در شهرک های صنعتی در شهر های مختلف ایجاد شده و مشغول به فعالیت می باشند. مراکز تولیدی کیسه جامبو سود بسیار زیادی دارند .چرا که بسیاری از صنایع جهت حمل و نقل و بسته بندی است که کیسه جامبو استفاده می کنند و ترجیح می دهند به صورت مستقیم از مراکز تولیدی کیسه جامبو خرید نمایند. مراکز تولیدی کیسه جامبو در شهر های مختلف قرار دارند که عبارتند از:

 

 

 تولیدی کیسه جامبو

 

 • تهران
 • کرج
 • اصفهان
 • تبریز
 • شیراز
 • اراک
 • مشهد
 • بندرعباس
 • اهواز
 • سنندج

 

قیمت خرید از تولیدی کیسه جامبو در شیراز و اصفهان 

هزینه تولید انواع کیسه گونی و کیسه جامبو بستگی به نوع مواد اولیه و تیراژ تولید دارد . ماشین آلات مورد استفاده به صورت سنتی یا مدرن تاثیر بسیار مستقیمی در هزینه‌های تولید کیسه گونی و کیسه جامبو ایجاد می کند. لذا قیمت تمام شده و قیمت فروش در کارگاه مختلف بسیار متفاوت است. قیمت خرید از تولیدی کیسه جامبو در اصفهان و شیراز و تهران با هم تفاوت دارد.

تولیدی کیسه جامبو

 

اما با توجه به سفارش مشتری و درخواست مشتری تیراژ آن می‌توان قیمت های مختلفی تهیه نمود .بنابراین قیمت خرید از تولید کیسه جامبو در کارگاه های مختلف در شهرهای شیراز و اصفهان و تهران و سنندج بستگی به نوع مواد اولیه و قیمت آن و تیراژ تولید انواع ماشین آلات دارد.

 

کیسه جامبو چیست و چه مصارفی دارد؟

کیسه جامبو یا جامبوبگ بیگ بگ که کیسه های بزرگ از جنس پلی پروپیلن می باشد. در سالیان اخیر جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات فله و پودری در وزن های بیش از یک تن مورد استفاده قرار می گیرد .

جهت حمل و نقل جامبوبگ در اطراف آن تسمه ها و بندهایی دوخته می شود که بتوان به وسیله لیفتراک آنها را حمل و نقل و جابجا نمود ضمناً کیسه جامبو با توجه به نوع مصرف آن و محصول مورد استفاده درون آن دارای کف و درب ساده یا قیفی یا صندوقی می باشد.

 تولیدی کیسه جامبو

استفاده از کیسه جامبو در صنایع مختلف رواج دارد که عبارتند از:

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع پتروشیمی
 3. صنایع معدنی
 4. کشاورزی
 5. صنایع ساختمانی
 6. صنایع دارویی
 7. و…
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش