goonybazar
خانه / جامبوبگ / قیمت خرید کیسه جامبو دست دوم در سنندج

قیمت خرید کیسه جامبو دست دوم در سنندج

خرید کیسه جامبو دست دوم در سنندج و تبریز و زنجان چگونه انجام میشود؟  قیمت خرید کیسه جامبو دست دوم در سنندج و کرمان و اهواز بوشهر چقدر است؟ کیسه جامبو در چه ابعاد و مدلهای تولید می گردد؟

 

استفاده از کیسه جامبو جهت صادرات محصولات و جابجایی بار بسیار متداول است. پس از تخلیه بار از کیسه های جامبو می‌توان دوباره از آن استفاده نمود با خرید کیسه جامبو دست دوم می‌توان در دفعات متعدد از آن استفاده نمود. هرچند که مقاومت آن کاهش می یابد و احتمال پاره شدن بیشتر می گردد.

خرید کیسه جامبو دست دوم

خرید کیسه جامبو دست دوم در سنندج و تبریز  

استفاده از انواع کیسه جامبو جهت حمل و نقل و دسته بندی و انبار کردن انواع محصولات فله و پودری بسیار رواج دارد و مقرون به صرفه می باشد .مهمترین نکته در استفاده از کیسه جامبو پیدا کردن بهترین حالت و ابعاد کیسه جامبو برای محصولات کارخانه می باشد که قیمت مناسبی داشته باشد. بسیاری از کارخانجات پس از تخلیه کیسه جامبو از آن به عنوان کیسه جامبو دست دوم استفاده می کنند و یا به فروش می رسانند.

بازار خرید و فروش انواع جامبوبگ دست دوم بسیار داغ است و مشتریان بسیار زیادی مخصوصاً در صنایع معدنی دارد. البته با توجه به ضریب ایمنی کیسه جامبو می‌توان به دفعات متعدد از آن استفاده نمود.اما باید این نکته را در نظر داشت که کیفیت و مقاومت کیسه جامبو در دفعات بعد پایین می آید و در صورت پاره شدن کیسه جامبو زیر بار   بسیار خطرناک خواهد بود. ضمن آنکه که سبب خسارت زیادی خواهد شد .

خرید کیسه جامبو دست دوم

 

جهت خرید کیسه جامبو دست دوم در شهر زنجان و سنندج و تبریز  و کرج و همدان می‌توانید به کارخانجاتی که از جامبو بگ جهت حمل مواد اولیه به‌کار خانه استفاده می‌کنند خرید نمایید . چرا که آنها پس از تخلیه مواد اولیه انواع کیسه جامبو دست دوم را با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

 

خرید کیسه جامبو دست دوم در انبارهای متروکه در اطراف شهرهای سنندج و تبریز و زنجان و همدان نیز انجام می‌شود .چراکه به عنوان ضایعات و محصولات درجه ۲ و دست دوم خریداری و به فروش می رسند. می توانید از طریق جستجو در اینترنت یا تماس با مشاورین فروش این مجموعه جهت خرید کیسه جامبو دست دوم استعلام نمایید.

 

قیمت خرید کیسه جامبو دست دوم در  اهواز و بوشهر 

همانطور که گفته شد در بسیاری از صنایع پس از تخلیه مواد اولیه از درون کیسه های جامبو دیگر استفاده نمی شود .کیسه های جامبو دست دوم یا کیسه های جامبو پاره شده به عنوان گونی ضایعاتی به فروش میرسد .بسیاری بسیاری از کارخانجات در سنندج و اهواز و بوشهر زنجان تمایل به خرید کیسه جامبو دست دوم جهت حمل و نقل برخی از مواد و محصولات خود دارند. همچنین جهت انبار کردن برخی از مواد اولیه استفاده از کیسه جامبو دست دوم بسیار مرسوم می باشد.

 

خرید کیسه جامبو دست دوم

 

قیمت خرید کیسه جامبو دست دوم با توجه به ابعاد و اندازه و وزن گونی خام و همچنین کیفیت آن و مقاومت الیاف کیسه جامبو در برابر آفتاب و همچنین وزن محصولی که درون آن ریخته می‌شود متفاوت خواهد بود . قیمت خرید کیسه جامبو دست دوم با توجه به ابعاد و کیفیت های مختلف در بازار حداقل از ۱۹ هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان می باشد.

 

کیسه جامبو در چه ابعاد و مدلهای تولید می گردد؟

انواع کیسه جامبو بگ با توجه به نوع محصول که درون آن ریخته می شود وزن های مختلفی را تحمل می کند که بستگی به چگالی محصول مورد نظر دارد. ابعاد کیسه جامبو با توجه به سفارش مشتری و نوع محصول تعیین می گردد .برخی از ابعاد کیسه جامبو مورد استفاده در صنایع مختلف عبارتند از:

  • ۹۰×۹۰×۱۰۰
  • ۹۰×۹۰×۱۱۰
  • ۹۵×۹۵×۱۱۰
  • ۹۵×۹۵×۱۴۵
  • ۱۰۰×۱۰۰×۱۴۵
  • ۱۲۰×۱۲۰×۱۶۰
  • ۹۵×۹۵×۱۶۰
  • ۱۱۰×۱۱۰×۱۸۰

 

خرید کیسه جامبو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش