goonybazar
خانه / رول گونی پلاستیکی / مرکز فروش گونی شکری دست دوم در خرم آباد

مرکز فروش گونی شکری دست دوم در خرم آباد

بسیاری از مواد غذایی مانند آرد و شکر و گندم و حبوبات با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی در بازار داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.  قیمت فروش گونی شکری و آردی دست دوم و حبوبات در خرم آباد و شیراز و یزد و.. با توجه به ابعاد و گرماژ گونی متفاوت می باشد.

در این مقاله می خوانید:
گونی کاه در چه ابعاد و رنگهای تولید می‌شود؟
قیمت گونی نما ساختمانی صادراتی در شیراز و اصفهان  
مرکز فروش گونی شکری دست دوم در خرم آباد و همدان  
رول گونی پلاستیکی چگونه تولید میشود و چه کاربردهایی دارد؟
….

فروش گونی شکری

گونی کاه در چه ابعاد و رنگهای تولید می‌شود؟

بسیاری از محصولات کشاورزی مثل آرد و گندم و حبوبات و خشکبار با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی بسته بندی و به فروش میرسد .در فصل برداشت گندم و برنج و جو محصولات جانبی نیز تولید می شود. مهمترین محصول جانبی در فصل برداشت گندم و جو و برنج ضایعات شاخ و برگ و کاه می باشد. استفاده از کاه برای تغذیه به عنوان علوفه دام بسیار کاربرد دارد. گونی  های بزرگ برای بسته بندی کاه استفاده می شود . علت اینکه بسیار سبک می باشد حجم زیادی اشغال می کند. لذا از گونی کاه در ابعاد بزرگ استفاده می کنند .

فروش گونی کاه

گونی کاه نازک و سبک می باشد و نیاز نیست از انواع گونی ضخیم استفاده شود. استفاده از گونی پلاستیکی کاه در هر شهری در ابعاد مختلف رایج است .برخی از ابعاد کیسه‌ای که  مورد استفاده می باشد در شهرهای مشهد و تربت و زنجان و شیراز و سنندج و اصفهان و اهواز و کرمان و رشت  و…  عبارتند از:

 • ۹۰در۱۸۰
 • ۱۰۰در۱۵۰
 • ۹۰در۱۴۰
 • ۱۱۰در۱۶۰
 • ۱۱۰در۱۹۰
 • ۱۱۰در۱۷۰
 • ۸۰در۱۲۰
 • ۱۰۰در۱۳۰
 • و…

جهت استعلام قیمت گونی کاه مورد نیاز خود در تیراژ مختلف می توانید به صورت اینترنتی با مشاوران فروش مجموعه تماس گرفته و با ارزانترین قیمت خریداری نمایید. ارسال انواع کیسه گونی به شهرهای مختلف از تهران از طریق باربری و یا به صورت مستقیم انجام می شود.

رول گونی پلاستیکی

قیمت گونی نما ساختمانی صادراتی در شیراز و اصفهان

قیمت گونی نما ساختمانی جهت صادرات به کشورهای افغانستان و عراق و ارمنستان و دیگر کشورها در شیراز و تبریز و اصفهان متفاوت می باشد. برخی از عواملی که در قیمت گونی نمای ساختمانی تاثیر گذارند عبارتند از:

 1. قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن در بورس
 2. ابعاد تولید گونی نما ساختمانی
 3. لمینت بودن گونی نما
 4. یووی بودن رول گونی پلاستیکی
 5. متراژ رول گونی پلاستیکی
 6. کیفیت بافت رول گونی پلاستیکی
 7. ضخامت گونی نمای ساختمانی
 8. نوع ماشین آلات گونی بافی
 9. و موارد دیگر

 

رول گونی پلاستیکیجهت استعلام قیمت گونی نما ساختمانی جهت صادرات به کشورهای مختلف مانند افغانستان و ترکمنستان آذربایجان می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و با ارزانترین قیمت خریداری نمایید.

 

مرکز فروش گونی شکری دست دوم در خرم آباد و همدان

گونی پلاستیکی در انواع مختلفی تولید و مصرف می‌شود .در بسیاری از کارخانجات مواد اولیه که از طریق کیسه گونی پلاستیکی خریداری شده است پس از تخلیه گویی پلاستیکی به عنوان ضایعات دست دوم به فروش می رسد. فروش گونی ضایعاتی یا دست دوم سبب کاهش هزینه های تولید و جبران هزینه های خرید مواد اولیه می شود . گونی دست دوم

گونی دست دوم آردی و شکری در سطح کشور در شهرهای آذربایجان غربی و ارومیه و اردبیل و سنندج و تبریز و اصفهان و کرمان و مشهد و دیگر شهرها بسیار کاربرد دارد. بسیاری از افراد در صنایع مختلف و کشاورزان جهت حمل و نقل و جابجایی موقت محصولات خود از گونی دست دوم استفاده می کنند. قیمت فروش گونی شکری دست دوم در ایام مختلف سال متفاوت می باشد .کیفیت گونی شکری دست دوم و میزان پوسیدگی در قیمت فروش گونی شکری بسیار تاثیرگذار می‌باشد. گونی دست دوم

بسیاری افراد در شهرهای سیرجان و کرمان و رشت و گرگان و تبریز و اصفهان و تهران اقدام به خرید و فروش گونی شکری دست دوم می نمایند. جهت خرید گونی شکری می توانید به صورت اینترنتی با فروشندگان عمده گونی شکری دست دوم تماس بگیرید یا با مشاوران فروش این مجموعه مشاوره نمایید.

 قیمت گونی دست دوم

جهت خرید عمده   گونی شکری در همدان و خرم‌آباد می‌توانید به کارخانجات تولید کلوچه و شیرینی رفته و گونی آردی و شکری تخلیه شده  کارخانه جات را به صورت فله خریداری نمایید. یا به انبار افرادی که در اطراف خرم آباد و همدان و اسد آباد و شهرک های صنعتی ضایعات کیسه گونی و ضایعات پلاستیکی جمع آوری می کنند مراجعه کنید.

رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی چگونه تولید میشود و چه کاربردهایی دارد؟

رول گونی پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید می‌شود . کارخانجات گونی بافی در اصفهان و شیراز و اهواز و تهران  و رشت و دیگر شهرها انواع کیسه گونی و گونی پلاستیکی تولید می‌نمایند. استفاده از ماشین آلات مدرن اروپایی و اتریشی و هندی و چینی در سالیان اخیر سبب رشد تولید انواع رول گونی پلاستیکی به صورت گرد باف و یا تخت تولید می‌شود .

رول گونی نما

رول گونی گردباف معمولاً جهت کیسه دوزی استفاده می گردد . رول گونی پلاستیکی تخت که به گونی نما مشهور است جهت  پوشش نمای ساختمانهای در حال ساخت و یا ایجاد پوشش و حصار در افراد پروژه‌های عمرانی و ساختمانی و همچنین جهت مسقف کردن پروژه‌های عمرانی کاربرد دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

فروش گونی جامبو

تفاوت قیمت فروش گونی جامبو در اراک و کرج

گونی جامبو بگ با توجه به مشخصات و ابعاد آن به صورت سفارشی تولید می …

تماس با مشاور فروش