goonybazar
خانه / جامبوبگ / قیمت عمده فروش گونی سنگری دست دوم در کرمان

قیمت عمده فروش گونی سنگری دست دوم در کرمان

در سالیان گذشته استفاده از گونی کنفی بسیار متداول بود. امروزه با توجه به قیمت بالای گونی کنفی خرید و فروش گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد . البته استفاده از گونی کنفی یا سنگری در برخی موارد لازم و ضروری می باشد. با توجه به قیمت بالای سنگری در کرج و کرمان و شیراز و یاسوج فروش گونی سنگری دست دوم رواج پیدا کرده است.

در این مقاله می خوانید:
گونی کنفی در چه مدلهایی به فروش می‌رسد؟
 خرید عمده گونی جامبو صادراتی در سنندج 
قیمت عمده گونی سنگری دست دوم در کرمان  
خریداران گونی پلاستیکی دست دوم  
….

فروش گونی سنگری

گونی کنفی در چه مدلهایی به فروش می‌رسد؟

در سالیان گذشته از گونی های کنفی برای بسته بندی مواد غذایی و معدنی استفاده می‌شد. تولید گونی های پارچه ای و پلاستیکی وجودنداشت . کیسه های کنفی از هند و بنگلادش کشورهای مختلف صادر می شود. اما امروزه با توجه به افزایش قیمت گونی  کنفی و تولید انواع گونی های پارچه ای و پلاستیکی استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد. گونی کنفی از گیاه کنف به صورت طبیعی تولید می شود.  الیاف تولید شده به پارچه تبدیل می‌شود و سپس دوختن و برش بر روی آن انجام می‌شود . گونی کنفی به صورت رول معمولاً در سه مدل تولید و عرضه می شود که عبارتند از:

فروش گونی کنفی

  1. گونی کنفی درجه ۱ (درجه تراکم :۱۱*۴۵ )
  2. گونی کنفی درجه ۲ (درجه تراکم :۹*۴۵ )
  3. گونی کنفی درجه ۳ (درجه تراکم :۷*۴۵ )

فروش گونی کنفی

رول گونی کنفی با توجه به تراکم بافت ان درجه بندی می شود و کاربردهای مختلفی دارد.

خرید عمده گونی جامبو صادراتی در سنندج

بسیاری از کارخانجات بزرگ صنایع شیمیایی و معادن با توجه به الزامات زیست محیطی و قوانین سخت گیرانه جهت جلوگیری از آلودگی های محیط زیست باید محصولات خود را با استفاده از کیسه های جامبو در بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نمایند .جهت خرید عمده و ثبت سفارش گونی جامبو صادراتی مورد نیاز خود می توانید به کارخانجات گونی بافی و تولید کیسه جامبو در تبریز و اصفهان و تهران و کرج و اهواز و سنندج دیگر شهرها مراجعه نمایید. جهت خرید عمده صادراتی در سنندج و خرم آباد و همدان می‌توانید با مشاورین فروش مجموعه به صورت اینترنتی در تمام ایام هفته تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید. قیمت گونی جامبو

 جامبو بگ با توجه به مشخصات و ابعاد مورد نیاز مشتری به صورت سفارشی تولید می گردد و بر اساس نیاز مشتری مشخص می شود . قیمت تولید گونی جامبو در سنندج و تبریز و زنجان و اصفهان متفاوت می باشد .جهت استعلام قیمت گونی جامبو مورد نیاز خود می‌توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید. یا بصورت مستقیم با کارخانجات تولید جامبوبگ تماس بگیرید.

 قیمت گونی جامبو

قیمت عمده گونی سنگری دست دوم در کرمان

گونی کنفی در انواع مختلف تولید و استفاده می‌شود. استفاده از گونی کنفی جهت دوخت انواع کیسه گونی برای بسته بندی محصولات مختلف غذایی و معدنی و شیمیایی از گذشته کاربرد داشته است. امروز استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد .زیرا گونی کنفی در ایران وارداتی می باشد و با توجه به افزایش قیمت دلار در سال ۹۹ و سال ۱۴۰۰ قیمت بسیار افزایش پیدا کرد .

فروش گونی سنگری

بسیاری از افراد که به گونی کنفی نیاز دارند به دنبال   دست دوم می باشند. استفاده از گونی کنفی جهت سنگرسازی در محیط های نظامی و یا کشاورزی هنوز کاربرد دارد . استفاده از گونی‌های سنگری یا کنفی دست دوم بسیار مقرون به صرفه می باشد. در مکان‌هایی که استفاده از گونی پلاستیکی مناسب نیست باید حتماً از گونی سنگری یا کنفی دست دوم استفاده نمایید .

گونی سنگری دست دوم در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ به فروش می‌رسد . گونی سنگری دست دوم معمولاً برای گیاهان دارویی و ادویه ها مورد استفاده بوده است و پس از آن گونی کنفی دست دوم با قیمت ارزان تر به فروش می رسند. جهت استعلام قیمت گونی سنگری دست دوم مورد نیاز خود در کرمان و اصفهان و بندرعباس می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ایام هفته تماس بگیرید.

قیمت گونی کنفی

خریداران گونی پلاستیکی دست دوم چه کسانی هستند؟

بسیاری از محصولات صنعتی و غذایی و شیمیایی با استفاده از گونی پلاستیکی در بازار داخل و خارج از کشور بسته بندی و به فروش می رسد. گونی پلاستیکی پس از تخلیه در کارخانجات به عنوان ضایعات به فروش  می رسد . گونی پلاستیکی در صورتی که سالم باشد به عنوان گونی دست دوم عرضه می شود . مثلاً کیسه گونی آرد و شکر  تولید و مصرف آن بسیار زیاد است پس از تخلیه به عنوان گونی های دست دوم به فروش می رسد. گونی دست دوم آردی و شکری بسیار مورد استفاده می باشد. خریداران عمده گونی های دست دوم آردی و شکری عبارتند از: قیمت گونی دست دوم

  • کشاورزان :که در فصل برداشت محصولات خود مانند سیب زمینی و پیاز و محصولات باغی و زراعی با استفاده از کیسه گونی دست دوم از محل برداشت تا انبار جابجا میکنند.
  • تراشکاران و قطعه سازان: که در کارخانجات و کارگاههای تراشکاری و قطعه سازی های فلزی و پلاستیکی برای جابجایی موقت قطعات تولید شده در بخش‌های مختلف کارخانه از کیسه گونی دست دوم شکری استفاده می کنند.
  • پیمانکاران ساختمانی: برای جابجایی و تخلیه نخاله های ساختمانی از محل پروژه ها به خارج از شهر معمولاً از کیسه گونی دست دوم آردی استفاده می کنند.

 قیمت گونی دست دوم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

فروش گونی جامبو

تفاوت قیمت فروش گونی جامبو در اراک و کرج

گونی جامبو بگ با توجه به مشخصات و ابعاد آن به صورت سفارشی تولید می …

تماس با مشاور فروش