goonybazar
خانه / گونی پلاستیکی / خرید و فروش گونی آرد به قیمت تولیدی در تبریز

خرید و فروش گونی آرد به قیمت تولیدی در تبریز

قیمت خرید و فروش گونی آرد دست دوم در مشهد و بیرجند و بجنورد   چقدر است؟ مرکز خرید و فروش گونی آرد در تبریز و سنندج کجاست؟ فرایند تولید گونی پلاستیکی چگونه می باشد ؟ مرکز تولید و فروش گونی آرد صادراتی به عراق و آذربایجان و ترکیه کجاست؟

تولید گندم یکی از محصولات استراتژیک کشاورزی می باشد که در سطح کشور تولید می گردد و در شهرهای مختلف بسیاری از کارخانجات آرد و سیلو های گندم اقدام به خرید و فروش گونی آرد می نمایند.

خرید و فروش گونی آرد

 

 

قیمت خرید و فروش گونی آرد دست دوم در مشهد و بیرجند

یکی از مصارف اصلی گونی مخصوص آرد سازی می باشد. استفاده از آرد گندم جهت شیرینی پزی و نانوایی ها در سراسر کشور  که از کالاهای استراتژیک می باشد و کارخانجات آرد سازی و سوله های گندم اقدام به استفاده از گونی آرد می نمایند. ارسال آرد مورد نیاز  به  سراسر کشور با استفاده از گونی ستیکی انجام می‌شود و به گونی آردی معروف می‌باشد. کارخانه های  آرد سازی در سال میلیونها عدد گونی آرد سفارش میدهد تا بتواند حجم تولید خود و ارسال به بازار مصرف را تامین نماید .

نانوایی ها و شیرینی پزی ها پس از استفاده از گونی آرد آن را تخلیه نموده به عنوان گونی آردی دست دوم فروش می‌رسانند .خرید و فروش گونی آردی دست دوم جهت موارد متعددی کاربرد دارد .یکی از مصرف کنندگان اصلی انواع گونی آردی پیمانکاران ساختمانی می باشد که در پروژه های ساختمانی با استفاده از گونی آردی دست دوم اقدام به تخلیه نخاله‌های ساختمانی از محل پروژه به خارج از شهر می نمایند .

 

فروش گونی آرد

قیمت خرید و فروش گونی آرد دست دوم در تبریز و سنندج حداقل ۵۰۰ تومان می باشد . شما می توانید جهت خرید در تعداد محدود به نانوایی ها و شیرینی پزی ها مراجعه کنید. اما در صورتی که نیاز به خرید و فروش گونی آرد دست دوم در تیراژ بالا دارید می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید و در شهر خود تحویل بگیرید. این مجموعه این امکان را دارد تا خرید و فروش گونی آرد دست دوم جهت صادرات به کشورهای اطراف مانند عراق و افغانستان را نیز انجام دهد.

 

مرکز خرید و فروش گونی آرد در   تبریز و سنندج 

خرید و فروش گونی آرد در شهرهای مختلف وجود دارد. خرید و فروش گونی آرد در تیراژ بالا می توانیدبه کارخانجات گونی بافی در مشهد و بجنورد به سبزوار مراجعه کنید. البته اگر قصد خرید و فروش گونی آرد به میزان محدود دارید می توانید بازار گونی فروشان در مشهد و بیرجند و سبزوار مراجعه نمایید و خریداری کنید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش گونی آرد در شرق کشور و در استان خراسان شمالی و خراسان رضوی و خراسان جنوبی می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و استعلام‌قیمت نمایید .

فروش گونی آرد

 

خرید و فروش گونی آرد بسیار رواج دارد و مشتریان بسیار زیادی دارد. گونی آردی که در ابعاد ۷۰ در ۱۱۰ سانت معمولا تولید می شود به گونی آردی معروف شده و بسیاری از کشاورزان جهت حمل محصولات خود به دنبال خرید گونی آردی می باشند. البته خرید و فروش گونی آردی دست دوم در صنایع مختلف و همچنین توسط کشاورزان رواج دارد .مرکز خرید و فروش گونی آرد در استان خراسان در اطراف مشهد و سبزوار بوده و میتوانید جهت خرید و فروش گونی آرد به شهرک های صنعتی اطراف مشهد و سبزوار مراجعه کنید.

 

فرایند تولید گونی پلاستیکی چگونه می باشد ؟

تولید انواع گونی پلاستیکی با استفاده از الیاف پلی پروپیلن انجام می شود. با توجه به مقاومت الیاف پلی پروپیلن جهت بافت گونی یکی از بهترین موادی می باشد که جهت تولید گونی استفاده می شود. استفاده از الیاف پلی پروپیلن جهت گونی بافی بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا به امروز محصول دیگری این قابلیت و توانایی و مقاومت پلی پروپیلن جهت بافندگی را ندارد.

تولید گونی آرد

به صورت کلی فرایند تولید گونی پلاستیکی بافته شده از جنس پلی پروپیلن به شرح زیر می باشد. البته فرایند تولید در کارخانجات مختلف با توجه به نوع ماشین آلات کمی تفاوت دارند. در کارگاه های سنتی گونی بافی فرایند تولید کمی جابجا می شود

البته کارگاه گونی دوزی به صورت سنتی و جدید در شهرهای مختلف کشور اقدام به خرید  رول  گونی پلاستیکی از کارخانجات گونی بافی نموده و برش و دوخت چاپ را در کارگاه خود انجام می‌دهند. فرآیند تولید گونی پلاستیکی به طور کلی  به شرح زیر می باشد:

    1. ریسندگی:  گرانول پلی پروپیلن به همراه مستربچ و مواد نرم کننده و افزودنی های دیگر وارد دستگاه اکسترودر شده و ذوب می گردد .سپس   از دوش انتهای اکسترودر به صورت رشته های الیاف خارج شده و در تونل آب یا باد سرد می گردد. سپس به دور قرقره ها تابیده شده و جهت بافندگی  آماده می گردد.
    2. بافندگی: صدها قرقره درون دستگاه بافندگی قرار گرفته و به دو صورت  بافته می شود .دستگاه های گونی بافی به صورت حلقوی  یا تار و پودی رول گونی پلاستیکی تولید می‌کنند.
    3. چاپ :در ماشین آلات جدید چاپ رول گونی پلاستیکی  قبل از برش با روش های مختلف و در طرح های گوناگون تا ۱۲ رنگ انجام می شود.
    4. برش: پس از چاپ  ،  برش بر روی رول گونی پلاستیکی  به صورت گرم یا سرد انجام می گردد.
    5. دوخت: دوخت انتهای کیسه گونی به صورت یک لایه یا چند لایه گونی انجام می‌شود.

مرکز تولید و فروش گونی آرد صادراتی به عراق و آذربایجان و ترکیه 

در سالهای اخیر بسیاری از صنایع مختلف و کشاورزان در کشورهای همسایه جهت خرید گونی مورد نیاز خود به ایران مراجعه می کنند با توجه به کاهش ارزش ریال، خرید گونی از ایران مقرون به صرفه می باشد. کارخانجات گونی بافی در ایران می توانندگونی مورد نیاز کشورهای همسایه را نیز تامین کند. چرا که تعداد کارخانجات گونی بافی در ایران و حجم تولید بیش از ظرفیت مصرف در ایران می باشد.

خرید و فروش گونی آرد

 

جهت صادرات گونی به کشورهای عراق و آذربایجان و ترکیه و افغانستان و پاکستان می توانیدبه کارخانجات گونی بافی در شهرهای مختلف ایران مانند اصفهان و کرمان و شیراز و تهران و تبریز و سنندج و اهواز مراجعه کنید و ثبت سفارش نمایید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش صادراتی و ارسال محصول به کشورهای مختلف می توانید با مشاورین فروش این مجموعه نیز تماس بگیرید و مشورت نمایید . گروه تولیدی آوید این افتخار را دارد که کار تولید و فروش و صادرات گونی به کشورهای مختلف را در حجم وسیع  و به آسانی انجام دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش