goonybazar
خانه / جامبوبگ / بزرگترین مرکز تولید کیسه گونی در اصفهان

بزرگترین مرکز تولید کیسه گونی در اصفهان

تولید کیسه گونی در اصفهان و یزد و شیراز چه تفاوتی با هم دارند؟ جهت خرید عمده کیسه جامبو از کارخانه تولید کیسه گونی در اصفهان و کرمان و مشهد چه کار کنیم؟ کیسه جامبوبگ در چه مدل هایی تولید می شود؟ کیسه گونی سیمان چه ویژگی هایی دارد؟

تولید کیسه گونی در اصفهان و یزد و رشت از سالیان گذشته بسیار رواج داشته است و در سالیان اخیر کارخانجات بزرگ با ماشین آلات مدرن و کاملا اتوماتیک مشغول به تولید انواع کیسه گونی در ابعاد مختلف می باشند.

تولید کیسه گونی در اصفهان

تولید کیسه گونی در اصفهان و یزد  

کارگاه های گونی بافی در شهر های مختلف مشغول فعالیت هستند و این ایام مشغول به تولید انواع گونی کنفی و پلاستیکی می باشند . کارگاه ها به صورت سنتی و در سالیان اخیر کارخانجات اتوماتیک و مدرن در تیراژ بسیار بالا راه اندازی شده اند . با توجه به نوع ماشین آلات کیفیت بافت گونی ، قیمت و هزینه تمام شده آن نیز متفاوت می باشد .

 

تولید کیسه گونی در اصفهان

کارخانجات مدرن در تیراژ بالا با قیمت بسیار مناسب تری تولید می کنند. اما در تیراژ پایین سفارش تولید به کارهای سنتی مقرون به صرفه تر می باشد .بنابراین قیمت تولید کیسه گونی در اصفهان در کارگاه سنتی در تیراژ پایین ارزان تر از تولید کیسه گونی در شیراز و اصفهان و شهرهای دیگر در کارخانجات بزرگ مدرن می باشد. مثلاً قیمت تولید کیسه گونی در اصفهان در کارگاه های سنتی در ابعاد ۷۰ در ۱۱۰ که به عنوان کیسه ۵۰ کیلویی استفاده می شود حداقل ۱۰۰۰ تومان و در کارخانجات مدرن حداقل ۱۲۰۰ تومان می باشد.

فرایند تولید الیاف پلی پروپیلن در کارخانه گونی بافی

 خرید مستقیم از بزرگترین مرکز تولید کیسه گونی در اصفهان و کرمان

شما می توانید جهت خرید مستقیم از مرکز تولید کیسه گونی در کرمان و اصفهان با کارخانجات تولید گونی صحبت نمایید . مستقیما از طریق دفاتر فروش آن‌ها ثبت سفارش نمایید . خرید عمده از کارخانه جات مدرن بافی در اصفهان و شیراز در تیراژ بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما اگر در تیراژ پایین قصد خرید دارید می توانید به کارگاه های سنتی گونی بافی در اصفهان مراجعه نمایید. ضمناً جهت استعلام قیمت و خرید از مرکز تولید کیسه گونی در اصفهان و شیراز و بندرعباس و یزد می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و از نحوه خرید و پرداخت و ارسال سفارشات اطلاع کسب نمایید.

تولید کیسه گونی در اصفهان

کیسه جامبوبگ در چه مدل هایی تولید می شود؟

استفاده از کیسه جامبو در حمل و نقل و بسته بندی محصولات فله کاربرد زیادی دارند و با توجه به وزن و نوع محصول مورد نظر از انواع مدلهای مختلف کیسه جامبو با استفاده می .کیسه جامبو بر اساس نوع در و تعداد تسمه و کف آن تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

 1. کف بسته
 2. کف قیف
 3. بدون درب
 4. با درب لیفه
 5. با درب صندوقی
 6. با درب قیف
 7. با لمینت
 8. با لایه نایلون داخلی

تولید کیسه گونی در اصفهان

ضمناً مدلهای کیسه جامبوبگ بر اساس دفعات مورد استفاده و ضریب ایمنی آن تقسیم بندی می گردد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 1. ضریب ایمنی ۱ به ۵
 2. ضریب ایمنی ۱ به ۶
 3. ضریب ایمنی ۱ به ۸

 

کیسه گونی سیمان چه ویژگی هایی دارد ؟

در سالیان گذشته حمل و نقل و بسته بندی سیمان و گچ در کیسه های کاغذی دو لایه و سه لایه انجام می شد. اما با توجه به استحکام پایین و پاره شدن در زمان حمل و نقل کم کم منسوخ شده و از کیسه های پلاستیکی به جای آن استفاده می کنند .کیسه های گچ و سیمان از جنس پلاستیک بیشتر مورد استفاده میباشد.

کیسه گونی سیمان

نوع بافت کیسه های سیمان باید بسیار محکم و ریز بوده تا گچ و سیمان در حمل و نقل از لابلای آن خارج نگردد. در سالیان اخیر کیسه های ویژه ای به نامAD STAR در صنعت سیمان مرسوم گردیده است که ویژگی های بسیار خوبی دارد و لمینت محسوب می شود. مهمترین ویژگی کیسه های AD STAR آن است که به صورت چسبی بسته بندی می گردد و ضد رطوبت بوده و در حمل و نقل استحکام بالایی دارد. قابلیت چاپ بسیار خوبی بر روی انواع کیسه سیمان به وجود می آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش