goonybazar
خانه / رول گونی پلاستیکی / قیمت خرید گونی رولی از تولیدی در اهواز

قیمت خرید گونی رولی از تولیدی در اهواز

قیمت خرید گونی رولی به صورت عمده در تهران و تبریز و اهواز چقدر است؟ مرکز فروش گونی رولی در اصفهان و یزد کجاست؟  قیمت خرید گونی رولی جهت صادرات به پاکستان و امارات و آذربایجان چقدر است؟

تولید کنندگان گونی پلاستیکی انواع مختلفی از گونی تولید می کنند و در شهرهای تبریز و کرج و تهران و اصفهان شیراز به فعالیت می باشند . جهت خرید گونی رولی جهت صادرات به کشورهای افغانستان و ارمنستان و عراق می‌توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

خرید گونی رولی

قیمت خرید گونی رولی به صورت عمده در تهران  و اهواز  

خرید گونی رولی جهت استفاده در نماز سازی و پوشش نمای ساختمان و همچنین ایجاد فضا و دیوار کشی کاذب اطراف پروژه ها و جاده ها رواج دارد . بسیاری  از پیمانکاران با توجه به الزامات قانونی از طرف شهرداری ها مجبور به استفاده از انواع معمولی جهت نمای ساختمان می باشند .  قیمت  گونی رولی در اهواز تهران و تبریز با توجه به قیمت مواد اولیه و عوامل مختلف دیگری در نوسان می باشد و می توانید در تیراژ بالا جهت خرید گونی رولی به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید. و یا از طریق تماس و مشاوره فروش این مجموعه استعلام قیمت نمایید.

خرید گونی رولی

عوامل مختلفی که در تعیین قیمت  گونی رولی در تهران و تبریز و اهواز و اصفهان تاثیرگذار است که عبارتند از:

 1. نوسان قیمت دلار در برابر ریال
 2. نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهانی و در بورس
 3. هزینه های تولید
 4. تیراژ تولید
 5. نوع نخ گونی
 6. نوع بافت گونی
 7. ضد آب بودن گونی
 8. ضد آفتاب بودن گونی
 9. نوع ماشین آلات گونی بافی
 10. وزن گونی
 11. عرض گونی
 12. و..

 

خرید گونی رولی

قیمت خرید گونی رولی از تولیدی بسیار ارزان می باشد و جهت خرید گونی رولی از تولیدی در اهواز و و تهران و تبریز نیز می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام‌ قیمت نمایید. به عنوان مثال به عنوان مثال قیمت  گونی رولی آبی رنگ عرض ۲ متر در اهواز و بوشهر حداقل متری ۱۷ هزار تومان می باشد.

 

ماشین آلات تولید رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

قیمت خرید گونی رولی جهت صادرات به پاکستان و امارات و آذربایجان

بسیاری از مشتریان از کشورهای همسایه مانند آذربایجان و امارات و پاکستان و افغانستان جهت خرید انواع گونی و کیسه جامبو به ایران مراجعه می کنند. چرا که قیمت خرید گونی رولی و کیسه جامبو در ایران بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد و کارخانجات بسیار زیادی در کشورهای دیگر نیاز به انواع کیسه گونی و کیسه جامبوبگ دارند. بسیاری از کشاورزان نیز در کشورهای ترکمنستان و افغانستان و پاکستان و روسیه جهت تأمین گونی مورد نیاز خود به ایران مراجعه می‌کنند .

 

خرید گونی رولی

همچنین استفاده از گونی رولی جهت پوشش نمای ساختمان و پروژه های عمرانی در کشورهای مختلف نیاز به خرید گونی رولی با قیمت مناسب دارند که جهت خرید و به صورت مستقیم از کارخانجات گونی بافی به ایران مراجعه می کنند . قیمت خرید گونی رولی  جهت صادرات به پاکستان و افغانستان و ارمنستان و ترکمنستان در ایران با توجه به نوع بافت گونی و کیفیت مورد نظر مشتری و همچنین عرض گونی رولی متفاوت می باشد. به عنوان مثال قیمت گونی رولی ضد آب و ضد آفتاب با عرض ۴ متر جهت صادرات به ترکمنستان حداقل ۲۳ هزار تومان در هر کیلو می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش