goonybazar
خانه / رول گونی پلاستیکی / قیمت پخش عمده گونی پلاستیکی در بازار تهران

قیمت پخش عمده گونی پلاستیکی در بازار تهران

استفاده از گونی  سالهاست که جهت حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات فله ی  ریز و درشت در اصفهان و تبریز و اراک و یزد و.. رواج دارد.  محصولات مختلف با استانداردها و قوانین بهداشتی باید حمل و نقل و بسته بندی می گردد و لذا از انواع کیسه گونی مختلف  استفاده می شود.

در این مقاله می خوانید:

گونی پلاستیکی چه کاربرد هایی دارد؟ 

فروش عمده رول گونی صادراتی در اصفهان و یزد

تولید انواع گونی پلاستیکی ارزان در گرگان و رشت

قیمت پخش عمده گونی پلاستیکی برنج در بازار تهران

مرکز پخش عمده گونی پلاستیک نمای ساختمان در قزوین و کرج

پخش عمده گونی

تولید انواع گونی پلاستیکی ارزان در گرگان و رشت

استفاده از گونی قرنهاست که جهت حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات فله ی  ریز و درشت رواج دارد.  محصولات مختلف با استانداردها و قوانین بهداشتی باید حمل و نقل و بسته بندی می گردد و لذا از انواع کیسه گونی مختلف  استفاده می شود. برخی از محصولات غذایی و شیمیایی در اثر رطوبت فاسد می گردد و در هنگام حمل و نقل و بسته بندی  باید از کیسه های گونی لمینت یا نایلون دار استفاده  گردد.  جهت حمل برخی از  محصولات معدنی و ساختمانی مثل سیمان از کیسه های مخصوص adstar  استفاده می گردد. برخی از انواع گونی پلاستیکی عبارتند از:

 1. گونی پلاستیکی ساده
 2. گونی پلاستیکی لمینت
 3. گونی پلاستیکی نایلون دار
 4. گونی پلاستیکی adstar
 5. گونی پلاستیکی یووی
 6. گونی پلاستیکی جامبو
 7. کیسه گونی کامپوزیت

تولید کیسه گونی

کارخانجات گونی بافی در تهران و اصفهان و تبریز و رشت و سمنان و… انواع گونی پلاستیکی تولید می کنند . در سالیان اخیر کارخانجات گونی بافی مدرن با ماشین آلات مدرن اروپایی و هندی و چینی در شهر های مختلف ایران به بهره برداری رسیده اند. فرایند تولید گونی پلاستیکی در کارخانجات مختلف تفاوت دارد و کیفیت بافت  رول گونی متفاوت است. اما مراحل اصلی تولید گونی مشابه می باشد که بشرح زیر می باشد:

 1. ریسندگی
 2. بافندگی
 3. لمینت کردن
 4. چاپ 
 5. برش
 6. دوخت
 7. بسته بندی
جهت خرید عمده گونی پلاستیکی در گرگان و رشت و تهران و… می توانید به دفاتر فروش کارخانه یا  یا مراکز پخش عمده گونی یا نمایندگان فروش مراجعه نمایید. البته می توایند بسادگی در تمام ایام هفته با مشاورین روش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید..

فرایند دوخت و برش گونی در کارخانه گونی دوزی

گونی پلاستیکی چه کاربرد هایی دارد؟

از قدیم الایام جهت حمل و نقل برنج ،گندم  ، جو  و انواع حبوبات و همچنین آرد گندم و سایر محصولات غذایی در کشور های مختلف از کیسه گونی کنفی  استفاده می شده است . اولین کارخانه تولید گونی در ایران بیش از ۸۷ سال پیش در سال ۱۳۱۱ در رشت آغاز به کار کرد.در ابتدا از گونی کنفی در جهت بسته بندی ،حمل و نقل برنج و سایر محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار گرفت .

پخش عمده گونی

در سالیان اخیر پخش عمده گونی پلاستیکی به علت کیفیت و راحتی استفاده از آن جهت حمل و نقل ، بسته بندی و انبار کردن انواع محصولات کشاورزی مانند گندم جو و برنج و سایر حبوبات و همچنین در صنایع دیگر مانند صنایع شیمیایی و دارویی و ساختمانی مورد اقبال صنایع مختلف قرار گرفته است . یکی دیگر از کاربردهای مهم انواع رول  گونی پلاستیکی استفاده از آن جهت پوشش نمای ساختمان و همچنین حصار بندی در اطراف زمین ها و کارگاه های ساختمانی می باشد.

تولید کیسه گونی

  قیمت پخش عمده گونی پلاستیکی برنج در بازار تهران  

یکی از پر مصرف ترین موارد استفاده از پلاستیکی در حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن برنج می باشد که از سالیان قدیم در شهرهای شمالی کشور و برخی شهرهای غرب کشور که به تولید برنج فعالیت دارند مورد استفاده قرار می گیرد . پخش عمده گونی برنج پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید و عرضه می شود. بیشترین موارد استفاده از گونی پلاستیکی برنج در ابعاد زیر می باشد:

پخش عمده گونی

به عنوان مثال قیمت پخش عمده گونی ده کیلویی برنج در بازار تهران در فروردین سال ۹۹ در ابعاد ۳۵ در ۵۵در حدود ۴۵۰ تومان می باشد. جهت استعلام قیمت عمده گونی برنج در ابعاد مختلف با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

لیست قیمت  عمده گونی  برنج در فروردین سال ۹۹ :

 • گونی پلاستیکی ۵ کیلویی      ————–>  ۴۵۰ تومان
 • گونی پلاستیکی ۱۰ کیلویی    ————–>  ۷۰۰تومان
 • گونی پلاستیکی ۲۵ کیلویی    ————–>  ۹۵۰ تومان
 • گونی پلاستیکی ۵۰ کیلویی    ————–>  ۱۲۰۰ تومان

لیست قیمت  عمده گونی   برنج در مرداد سال ۱۴۰۰

 • گونی پلاستیکی ۵ کیلویی      ————–> 1400 تومان 
 • گونی پلاستیکی ۱۰ کیلویی    ————–> 1700 تومان 
 • گونی پلاستیکی ۲۵ کیلویی    ————–>  ۲۳۰۰ تومان
 • گونی پلاستیکی ۵۰ کیلویی    ————–>  ۳۵۰۰ تومان

تولید و فروش عمده انواع گونی پلاستیکی زیر قیمت بازار در تهران و تبریز و اصفهان و یزد و.. با توجه به تیراژ تولید و نوع ماشین آلات گونی بافی و.. امکان پذیر است!!

   مرکز پخش عمده گونی پلاستیکی نمای ساختمان در قزوین و کرج 

یکی از مهم‌ترین کاربردهای انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن استفاده به عنوان پوشش نمای ساختمان در هنگام ساخت و ساز می باشد که در سالیان اخیر با توجه به قوانین جدید تمامی سازندگان باید در هنگام ساخت ساختمان از گونی رولی پلاستیکی جهت پوشش پوشش نمای ساختمان استفاده کنند . همچنین بسیاری از کارگاه های ساختمانی در داخل و خارج شهرها جهت ایجاد فضای کارگاهی در اطراف زمین از داربست و گونی رولی جهت ایجاد حصار و فضاسازی استفاده می کنند.

پخش عمده گونی

جهت یافتن مراکز پخش عمده گونی ساختمانی در شهرهای بندرعباس و قزوین و کرج و اصفهان و مشهد و سایر شهرها می توانید با مراجعه به بازار گونی فروش ها در شهر خود خرید نمایید. همچنین می توانید به دفاتر فروش کارخانه های گونی بافی که در برخی شهرها مانند یزد و اصفهان و رشت و تبریز که پخش عمده گونی انجام می دهند، مراجعه نموده و به صورت مستقیم خرید نمایید

فرایند تولید رول گونی پلاستیکی در کارخانه گونی بافی

در این مجموعه پخش عمده گونی در شهرهای مختلف ایران ، با تضمین کیفیت و قیمت انجام می شود.  شما می توانید جهت خرید عمده انواع  گونی رولی ساختمانی جهت پوشش نما با مشاورین فروش ما به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل تماس گرفته و با ارزانترین قیمت و مستقیم از تولیدی خرید نمایید.

رول گونی پلاستیکی

فروش عمده رول گونی صادراتی در اصفهان و یزد

رول گونی پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید می شود و در مدل های متفاوتی بفروش می رسد. رول گونی پلاستیکی جهت گونی دوزی استفاده می شود. رول گونی پلاستیکی نمای ساختمان نیز در ابعاد مختلف تولید می شود .رول گونی پلاستیکی نمای ساختمان جهت پوشش نمای ساختمان های در حال ساخت و یا مسقف کردن پروژه های باستانی و عمرانی کاربرد دارد. همچنین جهت ایجاد حصار و فضاسازی در اطراف پروژه های راهسازی و عمرانی استفاده می شود.

رول گونی پلاستیکی

رول گونی پلاستیکی به دو صورت کلی تولید می گردد که عبارت است از:

 • رول گونی پلاستیکی گردباف
 • رول گونی پلاستیکی تخت

رول گونی نمای ساختمان در انواع زیر تولید می شود:

 1. رول گونی پلاستیکی ساده
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 3. رول گونی پلاستیکی  ضد آب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

رول گونی پلاستیکی نما در رنگ های مختلف آبی و سفید و طوسی و الوان تولید می گردد و در عرض های مختلفی بفروش می رسد:

 • رول گونی پلاستیکی ۲ متری
 • رول گونی پلاستیکی ۳ متری
 • رول گونی پلاستیکی ۴ متری

رول گونی پلاستیکی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش