goonybazar

پخش عمده انواع کیسه جامبو بگ در اصفهان

قیمت عمده انواع کیسه جامبو بگ در اراک و اصفهان و تهران چه تفاوتی دارد؟

کیسه جامبوبگ چه کاربرد هایی دارد ؟

تولید کنندگان انواع کیسه جامبو بگ در کدام شهرها قرار دارند ؟

جهت خرید عمده انواع کیسه جامبو بگ در مشهد و تبریز و کرمان و اصفهان به کجا مراجعه نماییم؟

با توجه به مصرف بالای انواع کیسه گونی و مخصوصاً انواع کیسه جامبو بگ در صنایع مختلف کارخانه جات گونی بافی و تولید انواع کیسه جامبو بگ  در برخی شهرها مشغول فعالیت می باشد. یکی از مهمترین کاربردهای انواع کیسه جامبو بگ استفاده از آن در سیستم حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات فله و پودری می‌باشد

انواع کیسه جامبو بگ

قیمت عمده انواع کیسه جامبو بگ در اراک و اصفهان  

کیسه جامبو بگ کیسه گونی بزرگ پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن می باشد که در ابعاد و مدل های مختلف تولید می گردد.  جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات فله و پودری در وزن ها و حجم بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به مصرف بالای انواع کیسه گونی پلاستیکی و مخصوصاً انواع کیسه جامبو بگ در صنایع مختلف کارخانه جات گونی بافی و تولید انواع کیسه جامبو بگ در برخی شهرها مشغول فعالیت می باشد. لذا قیمت فروش انواع کیسه جامبو در شهرهایی که تولید کننده و کارخانه گونی بافی وجود دارد با توجه به هزینه حمل و نقل به سایر شهرها کمتر می باشد و شما می توانید به صورت مستقیم از کارخانجات گونی بافی خرید نمایید .

 

انواع کیسه جامبو بگ

با توجه به فعالیت کارخانجات گونی بافی در تهران و اراک و اصفهان قیمت انواع کیسه جامبو بگ در این شهرها مناسبتر می باشد. اما تفاوت قیمت  انواع کیسه جامبو بگدر شهر تهران و اصفهان و اراک به خاطر نوع ماشین آلات و همچنین نیروی کار ارزان و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده تفاوت دارند. شما مشتریان گرامی با توجه به نوع و مدل کیسه جامبو مورد نیاز خود میتوانید از کارخانجات گونی بافی در شهرهای مختلف قیمت بگیرید و با ارزانترین قیمت خرید نمایید. با توجه به مرکزیت شهر تهران و در دسترس بودن اکثر مواد اولیه و تولید کنندگان گونی قیمت انواع مواد اولیه و الیاف پلی پروپیلن در تهران ارزانتر از اصفهان و اراک می باشد.

 

کیسه جامبوبگ چه کاربرد هایی دارد ؟

انواع کیسه جامبو بگ  با توجه به مدل ها و نوع دوخت و تعداد تسمه هایی که در کنار گونی دوخته می شود و همچنین ابعاد آن جهت استفاده در صنایع مختلف رواج پیدا کرده است .یکی از مهمترین کاربردهای انواع کیسه جامبو بگ استفاده از آن در سیستم حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات فله و پودری می‌باشد و در صنایع مختلفی استفاده می‌شوند که عبارتند از:

  • صنایع معدنی :جهت حمل و نقل محصولات استخراج شده از معادن
  • صنایع ساختمانی: جهت حمل و نقل شن و ماسه و خاک و نخاله
  • کشاورزی :جهت بسته بندی و حمل و نقل انواع حبوبات و گندم و جو
  • صنایع شیمیایی و پتروشیمی: جهت بسته بندی و انبار کردن مواد اولیه و محصولات فله خشک
  • صنایع دارویی: جهت حمل و نقل و انبار مواد اولیه دارویی
  • صنایع غذایی: جهت حمل و نقل و انبار انواع محصولات غذایی دام و طیور

 

انواع کیسه جامبو بگ

 

 

یکی دیگر از مصارف انواع کیسه جامبو بگ در جاده سازی و ساخته دیوارهای پوششی در اطراف جاده های کوهستانی جهت جلوگیری از ریزش سنگ و خاک می باشد. کاربرد دیگر انواع کیسه جامبو بگ استفاده از آن به عنوان سیل بند جهت مهار انواع سیلاب و طغیان رودخانه ها در اطراف شهرها می باشد. درون آن خاک و شن پر کرده و در اطراف مسیر رودخانه جاسازی می نمایند و در واقع یک دیواره برای رودخانه در کنار بستر رودخانه می سازند.

کاربرد بعدی که برای انواع کیسه جامبوبگ وجود دارد آن است که از انواع کیسه جامبوبگ جهت ایجاد موج شکن در سواحل در هنگام طوفان و بالا آمدن آب دریا به صورت موقت استفاده می شود و درون آن از انواع سنگ ها پر می شود .

 

 

تولید کنندگان  کیسه جامبوبگ در کدام شهرها قرار دارند؟

ماده اولیه جهت تولید انواع کیسه پلاستیکی  و جامبوبگ ،الیاف  پلی پروپیلن می باشد. مراحل تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی و انواع کیسه جامبو بگ  عبارت است از :

  1.  ریسندگی: که در آن مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد افزودنی و نرم کننده در اکسترودر وارد شده و پس از ذوب شدن و طی مراحل مختلف به صورت الیاف از آن خارج می‌شود و به دور بوبین یا قرقره های نخ تابیده شده و جهت بافندگی به بخش بافندگی و درون کارخانه ماشین آلات بافندگی وارد میشود
  2. بافندگی :الیاف پلی پروپیلن در دستگاه بافندگی جهت بافته شدن وارد می شود و به صورت پارچه پلی پروپیلن تولید می‌شود و به صورت حلقوی یا تاری یا پودی بافته می شود که بسته به نوع مصرف کیسه گونی جامبو بگ متفاوت می باشد
  3. دوخت و برش: که در این مرحله پارچه بافته شده از جنس پلی پروپیلن به صورت رول یا حلقوی برش داده شده و انتهای آن به صورت یک لایه یا دو لایه یا سه لایه دوخته میشود
  4. چاپ و بسته بندی: پس از دوخت و برش یا قبل از آن، پارچه بافته شده از الیاف پلی پروپیلن جهت چاپ برند و توضیحات محصول مورد استفاده در دستگاه‌های چاپ قرار می گیرند و سپس در دسته‌های ۵۰۰ تایی بسته بندی و عدل بندی می گردد .

 

انواع کیسه جامبو بگ

 

 

این چهار مرحله به صورت کلی در بافت و دوخت گونی و انواع کیسه جامبو بگ مورد استفاده قرار می گیرد. البته در دوخت کیسه جامبو بگ مرحله دیگری وجود دارد که در آن تسمه ها جهت حمل و نقل و بلند کردن کیسه جامبو بگ توسط لیفتراک و جرثقیل در اطراف آن دوخته می‌شود . کارخانجات تولید گونی  پلاستیکی و انواع کیسه جامبو بگ با توجه به نوع ماشین آلات تفاوتهای در جزئیات تولید گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن دارند. با توجه به تقاضای بسیار زیاد در صنایع مختلف جهت انواع کیسه گونی و انواع کیسه جامبو بگ کارخانه توری بافی  و گونی بافی در شهرهای مختلف احداث و مشغول فعالیت هستند که مهمترین کارخانه جات گونی بافی و بزرگ ترین آن ها در شهر یزد و رشت و اصفهان و کرج و تهران قرار دارند

 

 خرید عمده انواع کیسه جامبو بگ در مشهد و تبریز   

با توجه به فعالیت کارخانجات گونی بافی در برخی از شهرها مانند اصفهان و تبریز و یزد و رشت و اراک می توانید جهت خرید انواع کیسه گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن انواع کیسه جامبوبگ به صورت مستقیم از این کارخانجات و از طریق دفاتر فروش آنها اقدام نمایید. اما در سایر شهرها می توانید از طریق تماس با مشاورین فروش این مجموعه نسبت به استعلام قیمت و خرید ارزانترین انواع کیسه جامبو بگ در شهر خود اقدام نمایید . مشاورین فروش این مجموعه در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند. جهت خرید عمده انواع کیسه جامبوبگ در شهرهای اصفهان و کرمان و بندرعباس و مشهد می توانید با ارزانترین قیمت   سفارشات خود را از طریق مدیریت فروش این مجموعه ثبت نمایید و در سریع ترین زمان در شهر خود تحویل بگیرید.

انواع کیسه جامبو بگ

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش