goonybazar
خانه / گونی ضایعاتی و دست دوم / خرید گونی کنفی بقیمت عمده در نیشابور

خرید گونی کنفی بقیمت عمده در نیشابور

جهت خرید گونی کنفی به قیمت عمده در مشهد و سبزوار و نیشابور چه کار کنیم ؟ قیمت خرید گونی کنفی در اصفهان و تهران چقدر است ؟ خریداران عمده کیسه گونی دست دوم چه کسانی هستند؟ گونی چتایی در چه مواردی کاربرد دارد؟

استفاده از گونی چتایی و گونی کنفی در ایزوگام بسیار مورد توجه می باشد .جهت خرید گونی کنفی جهت ایزوگام می توانید به فروشندگان گونی در ابزار فروشی ها مراجعه کنید. گونی کنفی از هند و بنگلادش به ایران وارد می‌شود.

خرید گونی کنفی

 خرید گونی کنفی به قیمت عمده در مشهد و  نیشابور 

گونی کنفی معمولاً به صورت رول گونی کنفی یا کیسه گونی کنفی مورد استفاده قرار می گیرد. از سالیان بسیار دور استفاده از گونی کنفی جهت بسته بندی بسیاری از محصولات معدنی و کشاورزی مرسوم بوده است. البته استفاده از رول گونی کنفی برای قیرگونی در بین عموم بسیار شناخته شده می‌باشد .و اکثر ساختمان ها جهت قیرگونی پشت بام از گونی چتایی استفاده می نمودند. امروزه استفاده از ایزوگام رواج یافته است. اما هنوز هم استفاده از رول گونی چتایی مورد توجه می باشد.

 

خرید گونی کنفی

جهت خرید عمده گونی کنفی در شرق کشور و استان خراسان و شهرهای مشهد و نیشابور و سبزوار و بیرجند و قوچان  می توانید به بازار گونی فروشان  در شهر خود مراجعه نموده و به صورت عمده خرید نمایید. البته جهت خرید عمده و در حجم بالا می توانید با وارد کنندگان گونی چتایی و گونی کنفی به صورت مستقیم مذاکره نمایید. ضمنا میتوانید جهت خرید گونی قیمت عمده با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

 

قیمت خرید گونی کنفی در اصفهان و تهران  

گونی کنفی با کیفیت های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد و مهمترین دلیل تفاوت قیمت گونی کنفی در بازار کیفیت آن می باشد با توجه به نوع مصرف گونی کنفی میتوان از گونی کنفی درجه یک و درجه دو و گونی کنفی درجه سه استفاده نمایید . قیمت گونی کنفی در اصفهان و تهران تقریباً مشابه و یکسان می باشد که البته تیراژ مختلف در تعیین قیمت خرید گونی کنفی در اصفهان و تهران و کرمان بسیار تاثیر گذار می باشد .به عنوان مثال قیمت خرید گونی کنفی درجه یک در بازار تهران ۶۵۰۰ تومان و در بازار اصفهان ۶۳۰۰ تومان می باشد.

 

خرید گونی کنفی

خریداران عمده کیسه گونی دست دوم چه کسانی هستند؟

استفاده از از انواع کیسه گونی پارچه ای و کنفی و پلاستیکی جهت بسته بندی بسیاری از محصولات می باشد. پس از تخلیه مواد اولیه کیسه های گونی در صورت سالم بودن دوباره استفاده می شود .خرید و فروش گونی دست دوم بازار بسیار خوبی دارد.

جهت خرید دست دوم می‌توانید به بازار گونی فروشان در شهر خود مراجعه نمایید .یا با مشاوران فروش مجموعه تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید . خریداران اصلی کیسه گونی دست دوم صنایع تولیدی و همچنین کشاورزان می باشند. بسیاری از کشاورزان جهت حمل و نقل محصولات کشاورزی خود به انبار از کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند تا هزینه کمتری بپردازند .

کیسه گونی دست دوم

برخی از صنایع تولیدی و صنایع فلزی جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات تولید شده از کارگاه به کارگاه دیگر از انواع کیسه گونی دست دوم استفاده می کنند تا قطعات تولید شده فلزی جهت ادامه فرآیند تولید و تراشکاری یا رنگ کاری و آبکاری به کارگاه دیگر انتقال دهند.

 

گونی چتایی در چه مواردی کاربرد دارد؟

گونی چتایی با توجه به میزان تراکم بافت گونی آن تقسیم بندی می شود و موارد استفاده آن متفاوت می باشد که عبارتند از :

  • گونی کنفی درجه یک: با عدد ۴۵ ×۱۱ و ۱۰×۴۰ معروف می‌باشد و بیشتر جهت فیلتراسیون در کارخانجات نیشکر استفاده می شود .
  • گونی کنفی درجه ۲ : که به ۴۵×۹ معروف می باشد. بیشتر جهت گونی دوزی یا بسته بندی پنبه و یا تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • گونی کنفی درجه ۳ : که تراکم بافت آن پایین بوده و با عدد ۴۵×۷ معرفی می گردد و بیشتر جهت قیرگونی و ایزوگام مورد استفاده بسیاری از مردم  می باشد.
خرید گونی کنفی
sack put in roll, texture for the background
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
آدرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش