goonybazar
خانه / جامبوبگ / نوسان قیمت چاپ گونی برنج در گرگان

نوسان قیمت چاپ گونی برنج در گرگان

مرکز تولید و فروش گونی پارچه ای در گرگان و آمل و ساری کجاست؟ قیمت چاپ گونی برنج چه عواملی بستگی دارد ؟جهت خرید عمده کیسه جامبو در اهواز و ماهشهر و شهرکرد به کجا مراجعه کنیم؟ فاکتورهای موثر در تعیین قیمت کیسه جامبو چیست؟ فرآیند تولید گونی پلاستیکی چگونه می باشد؟

 

تولید و فروش انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل برنج از سالیان بسیار دور مرسوم بوده است و از انواع گونی کنفی و پارچه ای و پلاستیکی استفاده می شود .قیمت چاپ گونی برنج با توجه به نوع چاپ و تعداد رنگ آن تعیین می شود.

 

مرکز تولید و فروش گونی پارچه ای در گرگان و آمل و ساری

استفاده از انواع گونی کنفی و پارچه ای از قدیم الایام در سراسر جهان و در ایران متداول بوده است و از چین و هند و بنگلادش به کشورهای مختلف صادر می شود . استفاده از گونی کنفی و پارچه ای جهت حمل و نقل و بسته بندی برخی از محصولات غذایی همچنان رواج دارد . استفاده از گونی کنفی درجه یک جهت تولید گونی حمل و نقل برنج و گندم و نمک کاربرد دارد.  اما قیمت آن بالاست .

 

 گونی برنج

 

 

 

امروزه از گونی پارچه ای جهت حمل و نقل و بسته بندی و فروش محصولات کشاورزی مانند برنج و نمک و گندم استفاده می شود . گونی پارچه ای در ابعاد و پارچه‌های مختلف دوخته می شود  جهت دوخت کیسه پارچه ای  از  پارچه متقال یا فلامنت یا سوزنی استفاده می‌شود.  انواع چاپ بر روی انواع کیسه گونی برنج پارچه ای در رنگ های مختلف با استفاده از کلیشه امکان پذیر می باشد.

جهت خرید انواع گونی پارچه ای در گرگان و ساری و رشت و تهران و کرج می‌توانید به بازار گونی فروشی در تهران مراجعه نمایید. البته جهت ثبت سفارش تولید انواع گونی و چاپ اختصاصی بر روی گونی پارچه ای میتوانید به کارگاه های گونی دوزی در آمل و گرگان ور رشت مراجعه نمایید و سفارش تولید بدهید.

قیمت چاپ گونی برنج

 

ضمنا می توانید با تماس با مشاوران فروش این مجموعه جهت استعلام قیمت و مشاوره جهت تولید گونی های مورد نیاز خود اطلاعات کسب نمایید.  گروه تولیدی آوید این افتخار را دارد تا گونی مورد نیاز شما را در تیراژ مختلف در سریع ترین زمان و با پایین ترین قیمت و تامین نماید. جهت چاپ بر روی گونی می توانید درخواست نمایید . قیمت چاپ گونی برنج با توجه به ابعاد گونی و تعداد رنگ های مورد نظر متفاوت می‌باشد. چاپ بر روی گونی از یک تا چهار رنگ معمولاً با استفاده از کلیشه انجام می شود. چاپ تمام رنگی بر روی گونی های سوزنی مانند گونی برنج خاطره و محسن و دوختن زیپ و دسته برای آن نیز می توانید به ما بسپارید .

قیمت چاپ گونی برنج با توجه به قیمت رنگ چاپ و تعداد رنگ های آن متفاوت می باشد و در فصول مختلف سال با توجه به نوسان قیمت دلار و نرخ فروش رنگ مخصوص چاپ دارای نوسان می باشد.

 

قیمت چاپ گونی برنج چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهمترین عوامل فروش بیشتر در بازارهای جهانی و داخلی نوع بسته بندی و نوع چاپ و رنگ های مورد استفاده در چاپ بر روی محصول می باشد.  استفاده از کیسه های پلاستیکی و کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات رواج دارد . چاپ بر روی کیسه های پلاستیکی محصولات غذایی یا کیسه های گونی جهت محصولات شیمیایی و صنعتی و غذایی بسیار مورد توجه می باشد.  بسیاری از محصولات با همین نوع بسته بندی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

 

 

چاپ کیسه و گونی با روش های مختلفی صورت می گیرد که برخی از آنها عبارتند از:

 • چاپ هلیو
 • چاپ فلکسو
 • چاپ تامپون
 • چاپ سیلک
 • چاپ لیزری
 • چاپ طلاکوب
 • و غیره

البته چاپ بر روی کیسه گونی پارچه ای با پلاستیک متفاوت می باشد. چاپ گونی پارچه ای معمولاً با استفاده از کلیشه و در رنگ‌های ساده انجام می شود. البته چاپ بر روی گونی سوزنی به صورت تمام رنگی و در طرح های مختلف قابل انجام می باشد و بسیار پرفروش می باشد . قیمت چاپ گونی برنج با توجه به ابعاد گونی و نوع چاپ که برای آن انجام می شود متفاوت می شود .

 

قیمت چاپ گونی برنج

 

در فصول مختلف سال با توجه به میزان عرضه و تقاضا قیمت چاپ گونی برنج در نوسان می باشد. قیمت چاپ گونی برنج به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 1. تعداد رنگ های مورد استفاده
 2. نوع ماشین آلات چاپ
 3. نوع کلیشه مورد استفاده جهت چاپ
 4. نوع رنگ های مورد استفاده
 5. ابعاد کیسه گونی برنج
 6. روش چاپ گونی
 7. تیتراژ چاپ کیسه گونی
 8. و موارد متعدد دیگر

جهت استعلام قیمت چاپ گونی برنج در ابعاد مختلف و طرح های متنوع مورد نظر مشتری می توانید با مشاوران فروش مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات کسب نمایید اطلاع کسب نمایید.

 

 

خرید عمده کیسه جامبو در اهواز و ماهشهر و شهرکرد

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل و انبار کردن بسیاری از محصولات فله و پودری در حجم زیاد کاربرد دارد.  کیسه های جامبو یا بیگ بگ که به کیسه‌های یک تنی معروف می باشند  از۵۰۰ کیلو تا ۳ تن امکان حمل محصولات را دارند . بسیاری از محصولات جهت فروش در بازار داخل و خارج از کشور با استفاده از کیسه های جامبو جابجا می شوند.

با توجه به نیاز مشتری کیسه های جامبو در ابعاد مدلهای مختلف تولید می گردد. صنایع مختلف که از کیسه جامبو استفاده می کنند عبارتند از :

 • صنایع کشاورزی
 • صنایع دامی
 • صنایع غذایی
 • صنایع معدنی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع فلزی
 • صنایع ساختمانی
 • محصولات کشاورزی
 • صنایع دارویی
 • صنایع بهداشتی
 • و صنایع مختلف دیگر

 

 

فروش کیسه جامبو بگ

جهت خرید عمده انواع کیسه جامبو حتماً باید به کارگاه گونی دوزی جانبو مراجعه کنید یا به کارخانجات گونی بافی نیز سفارش دهید.  تولید گونی جامبو با توجه به نیاز مشتری صورت میگیرد. جهت خرید عمده گونی در اهواز و ماهشهر و شهرکرد  می‌توانید به کارگاه گونی دوزی جامبو در اهواز و ماهشهر مراجعه نموده و یا با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید و ثبت سفارش نمایید.

 

 

فاکتورهای موثر در تعیین قیمت کیسه جامبو

کیسه جامبو در ابعاد مدل های مختلفی تولید می گردد با توجه به نیاز مشتری و تیراژ سفارش ، قیمت کیسه جامبو تعیین می گردد. کیسه جامبو در مدل های مختلفی تولید می گردد .که بر اساس عوامل مختلفی قیمت کیسه جامبو تعیین می گردد .برخی از این عوامل عبارتند از :

 1. تیراژ تولید کیسه جامبو
 2. نوع ماشین آلات گونی بافی
 3. نوع بافت کیسه جامبو
 4. تعداد بندهای کیسه جامبو
 5. نوع درب کیسه جامبو
 6. نوع کف جامبو بگ
 7. ابعاد کیسه جامبو
 8. نوع نخ جامبوبگ
 9. لمینت بودن کیسه جامبو
 10. داشتن لایه نایلون داخل جامبو بگ
 11. و موارد دیگر

فروش کیسه جامبو بگ

 

فرآیند تولید گونی پلاستیکی

تولید گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی انجام می‌شود .تولید گونی پلاستیکی از الیاف پلی پروپیلن انجام می شود و پارچه های پلی پروپیلن پس از بافته شدن دوخته می شود.  اصول کلی تولید کیسه های گونی پلی پروپیلن جهت رول گونی یا کیسه جامبو یا کیسه گونی معمولی یکسان می باشد.  البته کارخانجات مدرن و سنتی تفاوت کوچکی در مراحل تولید گونی دارند . اصول کلی تولید گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن به شرح زیر می باشد:

 

قیمت چاپ گونی برنج

 

 • ریسندگی : در این مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد نرم کننده و مستربچ و مواد افزودنی دیگر وارد دستگاه اکسترودر شده و می گردد . سپس در انتها به صورت رشته های الیاف خارج شده و در تونل آب یا باد سرد می گردد و به دور قرقره ها تابیده می شود.
 • بافندگی : صدها قرقره  درون دستگاه گونی بافی قرار گرفته و به صورت حلقوی یا تار و پودی بافته می‌شود . گونی به صورت گرد بافت جهت دوخت گونی پلاستیکی به فروش می رسد.
 • دوخت و برش : رول گونی تخت یا گردباف پس از بافته شدن به قسمت برشکاری رفته و به صورت سرد یا گرم برش داده می شود و سپس انتهای هر گونه دوخته می‌شود به صورت چند لایه.

فرایند دوخت و برش گونی در کارخانه گونی بافی

 

 • چاپ و بسته بندی : رول گونی پس از بافته شدن و برش خوردن در کارگاه های سنتی کار چاپ بر روی آن انجام می‌شود.  اما در کارخانجات مدرن با ماشین آلات اتوماتیک چاپ روی رول گونی پلاستیکی پس از بافندگی انجام می شود و سپس به مرحله دوخت و برش وارد می شود . پس از چاپ و دوخت و برش رول گونی در دسته های ۵۰۰ تایی یا ۳۰۰ تایی بسته بندی و عدل بندی می گردد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش