goonybazar

خرید ارزان از تولید کننده کیسه جامبو در تبریز

انواع جامبو بگ توسط تولید کننده کیسه جامبو چگونه تولید می شود ؟

جهت خرید ارزان انواع کیسه جامبو در همدان و تبریز ارومیه و کرمانشاه به کجا مراجعه کنم؟

  عوامل موثر در هزینه تمام شده تولید کننده کیسه جامبو چیست ؟

فروش عمده جامبو بگ ضایعاتی چگونه انجام می‌شود؟

 

تولید کننده کیسه جامبو با توجه به سفارش و نوع مصرف مشتری، انواع جامبوبگ را تولید می‌کند. ماده اولیه اصلی جهت تولید جامبو بگ الیاف پلی پروپیلن می باشد. با توجه به مصرف عمده کیسه جامبو در صنایع مختلف مخصوصاً در شهرهای همدان در تبریز و ارومیه ، جهت خرید عمده و ارزان انواع کیسه جامبو می توانید به بازار گونی فروش ها در این شهرها مراجعه نمایید .

تولید کننده کیسه جامبو

انواع جامبو بگ توسط تولید کننده کیسه جامبو چگونه تولید می شود؟

بسیاری از کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو درشهرهای یزد و تهران و رشت و اصفهان مشغول فعالیت می‌باشند. ماده اولیه اصلی جهت تولید انواع کیسه جامبو الیاف پلی پروپیلن می باشد . مراحل تولید انواع کیسه جامبو به شرح زیر می باشد:

 • ریسندگی: در این مرحله گرانول پلی پروپیلن همراه با مواد نرم کننده و برخی مواد شیمیایی دیگر وارد دستگاه اکسترودر شده و ذوب میگردد. پس از طی فرایند فیزیکی و شیمیایی به صورت رشته های ۶۴ تایی از دوش انتهای اکسترودر خارج شده و از تونل آب عبور می نماید تا سرد شود و سپس به دور قرقره تابیده می شود و به بخش بافندگی ارسال می گردد.

فرایند تولید الیاف پلی پروپیلن در کارخانه گونی بافی

 • بافندگی: ماشین آلات بافندگی کار بافت پارچه های پلی پروپیلن جهت تولید انواع کیسه جامبو انجام میدهند. ضخامت و دنیر نخ مورد استفاده در تولید کیسه جامبو بسیار بالاتر از انواع گونی پلاستیکی و پلی پروپیلن می باشد . پارچه پلی پروپیلن جهت بافت کیسه جامبوبه روش به صورت تاری و پودی تولید می گردد.
 •  برش: پارچه پلی پروپیلن برای بافت انواع کیسه جامبو در اندازه های مشخص برش میخورد.
 • چاپ  : پس از برش پارچه های پلی پروپیلن برای بافت کیسه جامبو ، کار چاپ برند و مشخصات محصول بر روی آن انجام می شود و سپس به واحد دوخت کیسه و تسمه ها ارسال می گردد.
 • دوخت تسمه: تسمه جامبو به درجه های متفاوتی از لحاظ کیفیت و میزان تحمل بار و مدت زمان قابل استفاده بودن، تقسیم می شوند.  علت تفاوت قیمت و کیفیت تسمه جامبو، علاوه بر بحث هزینه، کاربردهای متفاوت آن می باشد.

تولید کننده کیسه جامبو

 

 

دوخت تسمه ها یکی از مهمترین بخش های تولید کیسه جامبو می باشد که در مدل های مختلف روی آن دوخته می‌شود که عبارتند از:

 • ۶ بند
 • ۴بند
 • ۸بند

 

 خرید ارزان انواع کیسه جامبو در همدان و تبریز 

با توجه به مصرف عمده کیسه جامبو در صنایع مختلف مخصوصاً در شهرهای همدان در تبریز و ارومیه ، جهت خرید عمده و ارزان انواع کیسه جامبو می توانید به بازار گونی فروش ها در این شهرها مراجعه نمایید . یا با دفاتر فروش کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو تماس بگیرید و ثبت سفارش نمایید. البته می توانیددر تمام ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و برای استعلام قیمت و ثبت سفارش در تیراژ مختلف اقدام نمایید.

تولید کننده کیسه جامبو

عوامل موثر در هزینه تمام شده تولید کننده کیسه جامبو  

یکی از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت هزینه تمام شده کیسه جامبو، قیمت مواد اولیه می باشد. با توجه به آنکه قیمت گرانول پلی پروپیلن که ماده اصلی الیاف پلی پروپیلن جهت بافت کیسه گونی پلاستیکی و کیسه جامبو می باشد بر اساس قیمت بورس و قیمت جهانی آن تعیین می گردد. نوسان قیمت پلی پروپیلن تاثیر زیادی در قیمت تمام شده انواع کیسه جامبو دارد . عامل موثر دیگر تاثیر زیادی در قیمت فروش انواع کیسه جامبو دارد ماشین آلات مورد استفاده جهت بافت و دوخت انواع کیسه جامبو  می باشد . عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت تمام شده تولید کننده کیسه جامبو دارد که عبارتند از:

تولید کننده کیسه جامبو

 

 1. کرایه حمل و نقل
 2. کرایه و هزینه کارگاه
 3. هزینه آب و برق و گاز
 4. دستمزد کارگر
 5. میزان تیراژ تولید

 

فروش عمده جامبو بگ ضایعاتی  

بسیاری از مصرف کنندگان کیسه جامبو در صنایع مختلف پس از حمل و نقل و جابجایی انواع محصولات فله و پودری در حجم های بالا کیسه جامبو مصرف شده را به صورت دست دوم یا ضایعاتی می فروشند. کیسه جامبو دست دوم جهت مصرف در حمل و نقل برخی محصولات دیگر مجدداً استفاده می شود. مانند صنایع معدنی و صنایع ساختمانی و همچنین استفاده در جاده سازی یا مهار سیلاب در کنار بستر رودخانه ها و جلوگیری از طغیان رودخانه و سیلاب. انواع کیسه جامبوبگ ضایعاتی جهت مصرف دوباره و بازیافت آن ها و تولید مجدد محصولات پلی پروپیلن استفاده می شود.

 

تولید کننده کیسه جامبو

جهت خرید انواع کیسه جامبو ضایعاتی یا دست دوم می توانید با جستجو در اینترنت به سایتهای فروش عمده ضایعاتی مراجعه نمایید . یا از طریق تماس با مشاوران فروش ما از پیشنهادهای جدید و  قیمت های مناسب ارائه شده جهت فروش کیسه جامبو ضایعاتی و دست دوم آگاه شوید. نسبت به خرید آن با قیمت ارزان در شهرهای اصفهان و کرج و  تبریز و بندرعباس و دیگر شهرها اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

مطلب پیشنهادی

خرید گونی جامبو

خرید از کارخانه تولید کیسه جامبو بگ قیر در اصفهان زیر قیمت بازار

تولید کیسه جامبو در کارگاهها و کارخانجات مختلف در شهر های یزد و اصفهان و …

تماس با مشاور فروش